Niezawodny sprzęt oraz gadżety do tenisa i badmintona

Yonex Polska to dystrybutor wywodzącej się z Japonii firmy Yonex w Polsce. Firma ta proponuje profesjonalny sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona. Szeroka oferta zawiera między innymi profesjonalne rakiety do badmintona, a więc produkty przetestowane i z certyfikatem. Rozpoznawalnym na całym świecie wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500. W jej projekcie uwzględniono unikalną technologię. Inna, autorska technologia to Power Cusion w obuwiu sportowym. Isometric to technika odpowiadająca przede wszystkim za otrzymanie dużej kontroli bez straty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużanie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

System Power Cusion skutecznie absorbuje siłę uderzeń, jaka powstaje w wyniku opadania na boisko, przenosząc następne ruchy. Nie jest dziwne, że na tyle innowacyjne rozwiązania cenione są przez sportowców na całym świecie, a marka odpowiada za sponsoring licznych znaczących wydarzeń w świecie sportu. Oszacowano, że około osiemdziesiąt procent graczy w badmintona korzysta z rakiet Yonex. W sklepie online polskiego dystrybutora asortyment jest obszerny i z tego powodu jest podzielony na kategorie tematyczne. Są to: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

W osobnych kategoriach udostępniono bestsellery i nowości, co umożliwia prędzej zorientować się w produktach promocyjnych oraz nowych rozwiązaniach. Abstrahując od tego, czy ktoś gra w tenisa lub w badmintona amatorsko, bądź zawodowo, wyszuka gadżety dobrane do swoich zdolności i stylu gry. Kiedy zaś ktoś nie jest przekonany, na co się zdecydować, to może korzystać z podpowiedzi obsługi klienta.

Wówczas nie będzie mieć rozterek co do tego, że dokonuje niewłaściwego zakupu. Na witrynie można nie tylko robić zakupy, lecz dowiedzieć się, co nowego wydarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa. To dla osób uprawiających wskazane sporty ma duże znaczenie.