Sprzęt oraz akcesoria przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Podstawowe komplety do nurkowania, udostępnione w sklepie TUSA mogą dla siebie wybierać jednocześnie doświadczeni nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych zestawów jest zaprezentowany, a więc nikt nie powinien mieć kłopotów z wytypowaniem tego, czego wymaga. Każdy z takich kompletów zapewnia maksymalne pole spostrzegania pod wodą. Udostępnione modele zaprojektowane są w zgodzie z bieżącymi trendami. Znajdują się w nich takie innowacyjne rozwiązania jak: stuprocentowo krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody w czasie zanurzenia. Bardzo praktyczny jest też zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego została wykonana maska nie wywoła podrażnienia na skórze. Silikon jest również tworzywem miękkim i elastycznym, wobec czego dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia, bo to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność a także to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w zestawach także wykonane są z silikonu. Element taki wykonany jest na bazie technologii HyperDry Elite Dry Top.

Technika taka jest odpowiedzialna za utrzymanie suchości nawet w czasie maksymalnego zanurzenia. Pływak umieszczony w zaworze od razu go zamknie i w rezultacie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Anatomiczny ustnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, wykonaną z miękkich materiałów. Zaawansowana technologia multi – flex daje gwarancję idealnego dopasowania. Wygodne kalosze z paskiem z silikonu są zapewnieniem udanego zanurkowania. Całość jest wykonana w taki sposób, żeby w trakcie podróży zajmowała mało miejsca. Zestawy TUSA najbardziej zaś znane są z tego, że są bardzo ergonomiczne w czasie nurkowania.

Opatentowany przez firmę system Hybrid Blade System oddziałuje pozytywnie na napęd, wydajność i przeniesienie mocy. W punkcie sprzedaży można również zaopatrywać się w sprzęt do snorkelingu, by mieć wszystkie gadżety.